Milan Kundera

(1929-2023)

  • Milan Kundera

    (1929-2023)

    Kniha smíchu a zapomnění

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    samizdat, 21,5 x 15 cm, dobový strojopis, nedatováno, clpl. vazba, 353s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Milan Kundera

    (1929-2023)

    Nesmrtelnost

    Položka č.: 154

    kniha, vydalo nakladatelství Sixty - Eight Publishers, ve spolupráci s Atlantis, Brno 1993, 368 s., brož, při okrajích lehce poškozená obálka, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

  • Milan Kundera

    (1929-2023)

    Nesnesitelná lehkost bytí

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    kniha, vydalo nakladatelství Sixty - Eight Publishers, Toronto 1988, jako svou 146. publikaci, druhé vydání, 295 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Milan Kundera

    (1929-2023)

    Žert

    Položka č.: 156

    kniha, vydalo nakladatelství Sixty - Eight Publishers, Toronto 1989, jako svou 195. publikaci, 338 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní