Vladimír Pechar

(1931-2020)

  • Vladimír Pechar

    (1931-2020)

    Portét Jana Zrzavého

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    litografie, 1975, 15 x 10 cm, sign. PD a věnování V. Pechar 1975, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)