Vladimír Pechar
(1931-2020)
Portét Jana Zrzavého
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 11. 2024 15:00
litografie, 1975, 15 x 10 cm, sign. PD a věnování V. Pechar 1975, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)