Květa Pacovská

(1928-2023)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Plakát k výstavě

    No.: 349

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    litografie, 54 x 37, 5 cm, sign. uprostřed Pacovská, rám, č. 14/25

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    J. Hanzlík: Pimpilim pampam

    No.: 398

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, 24,5 x 14 cm, orig. kresba fixem s věnováním a podpis K. Pacovská, vyd. Albatros, Praha, 1988, clpl. vazba s pův. lam. obálkou, 75s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)