Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    František Dvořák: Grafické dílo Jana Zrzavého

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu J. Zrzavý (14,8 x 9,5 cm), vyd: Spolek českých bibliofilů, Praha, 1977, v nákladu 200 výtisků, volné listy v pův. ob., výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠ…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Jan Zrzavý

    Fotografický portrét J. Zrzavého s autogramem

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    bromostříbrná fotografie, inkoust, 1950, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, DU věnování příteli Jaroslavu Váchovi z 31.X.1950, na zadní straně razítka: Redakce Lidová demokracie a Foto Ol. Ladnar, mírně přehlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Zrzavý

    Dvě pohlednice příteli

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    2x pohlednice, 1951, 9 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Zrzavý

    Konvolut fotodokumentace

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    38x fotografie, soubor bromostříbrných fotografií Zrzavého kreseb z přelomu 40. a 50. let, pořízených pravděpodobně v jeho ateliéru jako fotodokumnetace, formát převážně 14 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Zrzavý

    Dalibor Plichta: Realist der Inneren sicht. Der Maler Jan Zrzavý

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    kniha, podpis a věnování Jan Zrzavý, vydala Artia, Praha 1958, německy, 40 s. + 63 obr., clpl. vazba se zl. reliéfem s obálkou, velmi dobrý stav knihy, obálka na hřbetu lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    propiska, papír, podepsaná fotografie Jana Zrzavého, kartička s podpisem a vizitka s pražskou a francouzskou adresou, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mán…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 310

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 311

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 312

    propiska, papír, fotografie Jana Zrzavého, kartička s podpisem a vizitka s pražskou a francouzskou adresou, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG …

  • Jan Zrzavý

    Exlibris Ing. Zdeněk Zrzavý

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 9,5 x 5,5 cm, monogr. PD J.Z., vzácně se vyskytující exlibris, které Jan Zrzavý vytvořil pro svého bratra Ing. Zdeňka Zrzavého majitele elektrárny v Okrouhlici a Jihlavě, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, čle…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie vojenské uniformy

    Položka č.: 319

    tužka, pastelky, papír, 13,7 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie Exlibris MUDr. J. Pitter

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    tužka, papír, 21,3 x 14,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Zrzavý

    Cti otce svého a matku svou

    Položka č.: 321

    tužka, papír, 21 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie vojenské uniformy

    Položka č.: 322

    tužka, papír, 19,7 x 14,9 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie ptáčka

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    tuš, papír, 22 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie mužského aktu

    Položka č.: 324

    tužka, papír, 13 x 6 cm, monogr. PD J.Z., Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie medajlonků

    Položka č.: 325

    tužka, papír, 10 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie k poslední večeři

    Položka č.: 326

    tužka, papír, 9 x 13,5 cm, monogr. PD J.Z., Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Cti otce svého a matku svou

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    tužka, papír, 21 x 15 cm, monogr. PD J.Z., součástí dopis Janu Zrzavému se studií ornamentu, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie lebek, obličejů a písma

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    tužka, papír, 20 x 22 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie budovy

    Položka č.: 329

    tužka, papír, 20 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie k obrazu Benátky s popisem

    Položka č.: 330

    tužka, papír, 11,3 x 16,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Pozvánka na výstavu Hlinecko 1977

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    tisk, papír, 1977, 11 x 33 cm, sign. uprostřed Jan Zrzavý, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Zrzavý

    Seznam

    Položka č.: 333

    tisk, papír, 33 x 21,5 cm, na psacím stroji psaný seznam obrazů s vlastnoručním přípisem, přeložený, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké be…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Zrzavý

    Obálka

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    tisk, tuš, papír, 10 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Zrzavý

    Zápisník z let 1917 - 1918

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    sešit, malířovy myšlenky, postřehy i drobné kresby, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • Jan Zrzavý

    Moje poslední vůle

    Položka č.: 337

    tužka, papír, 1953, 21 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Položka č.: 338

    brož, bez grafické přílohy, podpis a věnování J. Zrzavý v titulu, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1977, 200 výtisků, brož, na obálce skvrna, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skup…

  • Jan Zrzavý

    Dopisy z let 1921 - 1930

    Položka č.: 340

    tisk, papír, na psacím stroji přepsaná korespondence J. Zrzavého s Ot. Štorchem a J. Wolkrem, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Zrzavý

    Jiří Wolker: Host do domu

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    brož, 24 x 16 cm, 1. vydání sbírky básní Jiřího Wolkera, kresba v titulu a na obálce původní linorytová viněta Jan Zrzavý, 2.sv. edice Bystřiny, vydal Karel Beníško, Plzeň 1921, orig. brož, 51 s., dobrý stav, obálka při krajích zašlá, dedikace bez souvislosti na titl. straně, dobrý stav, Antikvariát…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)