Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Pohár vzpomínek

    No.: 215

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 1982, 21,5 x 15,5 cm, autorský tisk, Vzpomínky a úvahy přední české grafičky a ilustrátorky na téma umělecké tvorby, podle malířčina vyprávění napsal Ladislav Daneš. Čtyřmi originálními litografiemi ve formátu cca 15 x 10 cm vyzdobila autorka. Vydal Supraphon v Praze roku 1982 jako 29. …

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Ludmila Jiřincová

    J. Kollár: Vlastenec

    No.: 473

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    kniha, podpis na titulním listu, obálka a ilustrace L. Jiřincová, úprava O. Menhart, ed. Slovenská knihovna, vydalo SNKLU, Praha 1963, celopl. vazba s ob., 212s., velmi dobrý stav, ob. při krajích lehce opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Jaroslav Seifert: Milostná píseň

    No.: 723

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 18 x 13,5 cm, 8x pův. litografie L. Jiřincová, podpis obou autorů (za obsahem), vyd. Spolek českých bibliofilů v nakl. Československý spisovatel, Praha, 1953, ex.: 571/1000, volné listy v obálce, 95s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Písně ostrovů a bídy

    No.: 756

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    bibliofilie, 4x litografie (3x sign.!), kresba na vazbě a podpis v tiráži L. Jiřincová, parafráze starořec. básníků a podpis v tiráži Jaroslav Pokorný, 20.sv. edice Krásná užitková kniha, upravil a vydalF. J. Müller, Praha 1942, orig. kartonová vazba, ex. 58/300, 112s., papír Ullersdorf, velmi dobrý…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Ludmila Jiřincová

    P. Režný: Villon očima Ludmily Jiřincové

    No.: 762

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav, Prove…

    Current price: 400 CZK (17 €)