Jan Měřička
Grafika
No.: 673Auction price: 300 CZK (13 €)
FIRST BID TERMINATED: 21. 11. 2024 15:00
katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks
Current price: 300 CZK (13 €)