Jaroslav Foglar

(1907-1999)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Záhada hlavolamu: přepodivný příběh ze života Rychlých šípů

    No.: 368

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Termination of first bid: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. na tit. listě J. Foglar, il. J. Fischer, Knihovna mladého hlasatele, sv. 14, vyd. Mladý hlasatel, Praha, 1941?, 216s., restaurováno: nově sešito do nové papírové obálky s přetiskem tit. listu, zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Hoši od Bobří řeky

    No.: 369

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    kniha, 8 kvašů Zd. Burian, ilustrace v textu J. Foglar, 7. vydání, vydal Jan Kobes, Praha, pravděpodobně v roce 1945, plpl. vazba, desky zašlé, razítko a skvrny, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Záhada hlavolamu - přepodivný příběh ze života Rychlých šípů

    No.: 370

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    kniha, exilové vydání, ob. a ilustrace J. Fischer, vydal Daniel Strož v nakladatelství Obrys / Kontur, Mnichov 1985, pův. brož, 500 výtisků, 211 s., naražená hrana dolního levého rohu a krátce natržená ob., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Stínadla se bouří

    No.: 371

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    kniha, podpis J. Foglara za titulním listem, přebal a ilustrace Jan Fischer, vazba s použitím ilustrace J. Fischera M. Kotrbatý, vydal Puls, Ostrava 1970, celopl. vazba s ob., 192 s., obálka natržená, listy zažloutlé, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Jestřábe, vypravuj

    No.: 372

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, souborné vydání povídek Jaroslava Foglara, obálka a ilustrace Marko Čermák, ediční poznámka Václav Nosek-Windy, sv. 20 Sebrané spisy Jaroslava Foglara, vydala Olympia, Praha 1998, lamin. vazba, 169 s., vydala Olympia druhé souborné knižní vydání opět pod názvem Jestřábe, vypravuj... Druhé vy…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Tajemství Velkého Vonta

    No.: 373

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    kniha, podpis J. Foglara na titulním listu, ilustrace Jan Fischer, obálka Ervín Urban, 3. vydání, 8. sv. Sebraných spisů Jaroslava Foglara, vydala Olympia, Praha 1991, lamin. vazba, 204 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Když duben přichází

    No.: 374

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    kniha, podpis J. Foglara na titulu, obálka a ilustrace Ervín Urban, 2. vydání, 33. sv. edice 13, vydala Mladá fronta, Praha 1970, pův. brož, 224 s., ob. lehce opotřebená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Boj o první místo

    No.: 375

    kniha, obálka, vazba a ilustrace Bohumír Čermák, 5. vydání, vydal TND Blahoslav, Praha 1947, polopl. vazba s ob., 152 stran, nové plátýnko, ob. po krajích lehce poškozená, u hřbetu kousek chybí, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Přístav volá

    No.: 376

    kniha, přebal, akvarelové a perové ilustrace v přílohách a kresba na vazbě Bohumil Bimba Konečný, 2. vydání, vydal Jan Kobes, Praha 1942, pův. polopl. vazba s obálkou, 132 s., toro přední strany obálky a celá zadní část obálky, desky lehce zkosené a při krajích mírně vyšisované, velmi dobrý stav ,…

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Chata v Jezerní kotlině

    No.: 377

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    kniha, čtyři kvaše na křídových přílohách Zdeněk Burian, ilustrace v textu a kresba na předních deskách M. Marquita, 2. vydání, vydal Jan Kobes, Praha 1940, 189s., polopl. vazba, varianta desek V5, plátýnko vazby v ohybu poškozené, skrvny a nečistoty na deskách, spodní hrany desek a rohy odřené, dob…

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Mladý hlasatel ročník VI. (č. 1-38)

    No.: 378

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    sešit, orig. sešity posledního ročníku včetně přílohy - román na pokračování J. Foglara Záhada hlavolamu - komplet a Fr. Běhounka Tajemství polárního moře - nedokončeno, komiks Rychlé šípy, v květnu 1941 vydávání nacisty zastaveno, ob. a fotografie S. Štochl, ilustrace J. Fischer a Bimba Konečný, te…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)