Jaroslav Foglar

(1907-1999)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Záhada hlavolamu: přepodivný příběh ze života Rychlých šípů

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. na tit. listě J. Foglar, il. J. Fischer, Knihovna mladého hlasatele, sv. 14, vyd. Mladý hlasatel, Praha, 1941?, 216s., restaurováno: nově sešito do nové papírové obálky s přetiskem tit. listu, zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Hoši od Bobří řeky

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    kniha, 8 kvašů Zd. Burian, ilustrace v textu J. Foglar, 7. vydání, vydal Jan Kobes, Praha, pravděpodobně v roce 1945, plpl. vazba, desky zašlé, razítko a skvrny, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Záhada hlavolamu - přepodivný příběh ze života Rychlých šípů

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    kniha, exilové vydání, ob. a ilustrace J. Fischer, vydal Daniel Strož v nakladatelství Obrys / Kontur, Mnichov 1985, pův. brož, 500 výtisků, 211 s., naražená hrana dolního levého rohu a krátce natržená ob., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Stínadla se bouří

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    kniha, podpis J. Foglara za titulním listem, přebal a ilustrace Jan Fischer, vazba s použitím ilustrace J. Fischera M. Kotrbatý, vydal Puls, Ostrava 1970, celopl. vazba s ob., 192 s., obálka natržená, listy zažloutlé, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Jestřábe, vypravuj

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    kniha, souborné vydání povídek Jaroslava Foglara, obálka a ilustrace Marko Čermák, ediční poznámka Václav Nosek-Windy, sv. 20 Sebrané spisy Jaroslava Foglara, vydala Olympia, Praha 1998, lamin. vazba, 169 s., vydala Olympia druhé souborné knižní vydání opět pod názvem Jestřábe, vypravuj... Druhé vy…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Tajemství Velkého Vonta

    Položka č.: 373

    kniha, podpis J. Foglara na titulním listu, ilustrace Jan Fischer, obálka Ervín Urban, 3. vydání, 8. sv. Sebraných spisů Jaroslava Foglara, vydala Olympia, Praha 1991, lamin. vazba, 204 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Když duben přichází

    Položka č.: 374

    kniha, podpis J. Foglara na titulu, obálka a ilustrace Ervín Urban, 2. vydání, 33. sv. edice 13, vydala Mladá fronta, Praha 1970, pův. brož, 224 s., ob. lehce opotřebená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Boj o první místo

    Položka č.: 375

    kniha, obálka, vazba a ilustrace Bohumír Čermák, 5. vydání, vydal TND Blahoslav, Praha 1947, polopl. vazba s ob., 152 stran, nové plátýnko, ob. po krajích lehce poškozená, u hřbetu kousek chybí, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Přístav volá

    Položka č.: 376

    kniha, přebal, akvarelové a perové ilustrace v přílohách a kresba na vazbě Bohumil Bimba Konečný, 2. vydání, vydal Jan Kobes, Praha 1942, pův. polopl. vazba s obálkou, 132 s., toro přední strany obálky a celá zadní část obálky, desky lehce zkosené a při krajích mírně vyšisované, velmi dobrý stav ,…

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    J. Foglar: Chata v Jezerní kotlině

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    kniha, čtyři kvaše na křídových přílohách Zdeněk Burian, ilustrace v textu a kresba na předních deskách M. Marquita, 2. vydání, vydal Jan Kobes, Praha 1940, 189s., polopl. vazba, varianta desek V5, plátýnko vazby v ohybu poškozené, skrvny a nečistoty na deskách, spodní hrany desek a rohy odřené, dob…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Mladý hlasatel ročník VI. (č. 1-38)

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    sešit, orig. sešity posledního ročníku včetně přílohy - román na pokračování J. Foglara Záhada hlavolamu - komplet a Fr. Běhounka Tajemství polárního moře - nedokončeno, komiks Rychlé šípy, v květnu 1941 vydávání nacisty zastaveno, ob. a fotografie S. Štochl, ilustrace J. Fischer a Bimba Konečný, te…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)