Různí autoři

  • Různí autoři

    Stanislav Neumann - karikatury

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    3x kresba (tuš, tužka, pastel), papír, 17 x 12; 29,5 x 18,5; 30,5 x 22 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 4 tisků Pražské imaginace a Společnosti B. Hrabala

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Pražské povstání 1945

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    kniha, strojopis, obs. statě autorů: O. Machotka, J. Kotrlý, O. Pejša, V. Krajina a Fr. Schwarzenberg, předmluvu O. Machotky a stručné životopisy autorů, bez údajů, velmi dobře čitelný opis, koženková vazba, 141s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Různí autoři

    Konfrontácia I., II. Bratislava 1961, 1962

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    volné listy, unikátní doklad k dějinám informelu u nás: obs. 8 originálních sign. grafik: Eduard Ovčáček 23/50, Jozef Jankovič, Jiří Valenta 28/50, Jaroslav Kočiš 9, Dagmar Kočišová 1/1, Marián Čunderlík 24/50, Pavel Maňka 6/30 a Miloš Urbásek; soubor z neoficiálního setkání v roce 1961 v ateliéru J…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Různí autoři

    Šedesát listů českých grafiků

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    volné listy, zcela výjimečný soubor 60 sign. grafických listů A4 s předmluvou dr. Františka Dvořáka (podp. s datací za textem) k šedesátinám R. Klinkovského; obs. především J. Anderle (lit), Fr. Gross (s.j.), D. Chatrný (bar. lin.), O. Janeček (lin.), J. John (s.j.), J. Liesler (bar. lept), K. Lhotá…

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

  • Různí autoři

    Les

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    bibliofilie, Sběratelská kolekce Tento výtisk má číslo... je speciálním produktem nakladatelství Meander. V každém designovém a ručně vyrobeném boxu najdete tematickou sbírku knih, které vybíral redakční tým z edice uměleckých knih Modrý slon, ve které je prvních sto výtisků v tiráži číslovaných a s…

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Různí autoři

    Vladimír Boudník 70

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    bibliofilie, 1994, 32 x 23 cm, vše signováno, k nedožitým sedmdesátinám Vladimíra Boudníka připravili Antonín Hartmann (text), Dalibor Chatrný, Jan Koblasa, Jiří Kolář, Lubomír Přibyl, Zbyšek Sion (grafické listy) a Ivana Hrdina (redakce). Vyšlo v počtu 200 číslovaných výtisků. Tento má číslo 52. Ul…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Různí autoři

    Pocta Karlu Tutschovi

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    soubor 11 litografií, 2010, 30 x 21 cm, sign. vše, č. 44/80, vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařkovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Různí autoři

    Ex Libris Lyry Pragensis

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    15x různé grafické techniky, 1982, 16 x 11,5 cm, autorský tisk, Jiří Anderle, Karel Demel, Miloslav Disman, Eva Hašková, Daniela Havlíčková, Anna Khunová, Ladislav Kuklík, Oldřich Kulhánek, Petr Melan, Petra Oriešková, Jindřich Pileček, Pavel Sivko, Vladimír Suchánek, Jitka Walterová, Karel Zeman; f…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Různí autoři

    L art moderne tchécoslovaque du ler au 27 Juin 1937

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Skupina Ra (6. svazek edice)

    Položka č.: 240

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Zemřeli 3 soudruzi

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    Gorbačov svržen

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Oficiální listopad 1989

    Položka č.: 246

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    2x Tribuna otevřenosti

    Položka č.: 247

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    Devadesátky v tisku

    Položka č.: 251

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Neprošli...

    Položka č.: 252

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    Dvanáctka 1/1983

    Položka č.: 253

    noviny, příloha bulletinu Jazz, neperiodický tisk pro blues, tradiční jazz a swing, odp. red. Karel Srp, upr. Joska Skalník, novinový formát, 56s., lehce zohýbané okraje, zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Různí autoři

    2x Literární listy

    Položka č.: 254

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    A-kontra - zprávy alternativních aktivit

    Položka č.: 256

    časopis, č. 20-21 a č. 22-24/1992, vyd. Československé anarchistické sdružení, Praha, 1992, obs. např. rozhovory s Egonem Bondym nebo členkou RAF aj., zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    Informační servis

    Položka č.: 257

    noviny, konvolut 3 čísel: č. 8 (1989), 47 a 48 (1990), vyd. Nezávislé tiskové středisko, zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    Dikobraz

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Různí autoři

    Der Spiegel k Pražskému jaru a okupaci 1968

    Položka č.: 261

    5x časopis, 18.3. Revolte in Warschau und Prag, 13.5. Prag - Der neue Kommunismus, 22.7. Sowjet-Schatten über Prag, 26.8. Tschechische Tragödie a 2.9. Tschechische Tragödie - zweiter Akt, lehce opotřebené okraje, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Různí autoři

    Analogon 1-15 + 22

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Různí autoři

    Studio 1928/1929 (měsíční revue pro filmové umění)

    Položka č.: 263

    kniha, redakce: Karel Smrž, souvazba 10 čísel, č. 1 (říjen 1928) až č. 10 (prosinec 1929), pův. přední i zadní části obálek všech čísel vevázány vzadu, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, dobová clpl. převazba, lehce otřepené okraje desek, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Různí autoři

    Spiritistická revue 1929

    Položka č.: 264

    9x sešit, obs. č. 1, 2, 4, 5-12 (č. 3 chybí), vyd. Jan Kuchař a Jan Rösner, Radvanice u Moravské Ostravy, 1929, ob. A.J: Volejníček, lehce opotřebené okraje, zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Stavba 5, ročník XIII

    Položka č.: 269

    časopis, páté číslo měsíčníku nové architektury z ročníku 1936-37, texty J. Träger, E.F. Burian, M. Kouřil aj., obs. velké mn. čb. vyobr. a také dobových rekalm, vyd. Klub Architektů, Praha, 1936/7, pův. brož, paginace 69-92, flíčky při okrajích a na povrchu, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radh…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Různí autoři

    Drobná korespondece

    Položka č.: 342

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Různí autoři

    Hovno?; Kniha o čuráku, kundě a o mrdání

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    kniha, 4x kniha, vydalo nakladatelství dybbuk, Praha 2010 a 2012, 3x clpl. vazba, v originálním ochranném pouzdru, 1x celokožená vazba, svázali knihaři Jaromil Ledecký a Hedvika Kružíková, 255 + 271 + 223 s., výborný stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 15 tisků ze Staré Říše

    Položka č.: 569