Dalibor Chatrný

(1925-2012)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Prostorové orientace (Situace 13)

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    katalog, úv. text K. Srp, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1982, upr. J. Skalník, sešit, 20s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Sňůrové projekty / Schnurprojekte

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    bibliofilie, 11x sign. litografie a podp. na zadní straně ob. D. Chatrný, vyšlo jako první svazek grafické edice mpvu, Brno, 1971, ex. 24/30, tit. báseň Jiří Valoch, 12x volný list v pův. ob., drobná skvrna na horním okraji prvního listu s básní, ob. ušpiněná a na hřbetu proděravělá, jinak velmi dob…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)