Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Nekonečno

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 11. 2024 15:00

    8x litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. vše I Komárek 2004, E. A., žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)