Jaroslav Kaiser

(1919-2007)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dokud nezakokrhá, budeme spolu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:02

    litografie, 1976, 24 x 17 cm, sign. DU J. Kaiser, č. 60/80, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Temný důl

    Položka č.: 142

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:21

    dřevořez, 17,5 x 24 cm, sign. PD Kaiser, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)