Jiří Pálek

  • Jiří Pálek

    Černě oděná postava

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:04

    litografie, 1989, 21 x 14,5 cm, sign. DU J. Pálek 89, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)