Miluše Oravcová

  • Miluše Oravcová

    Pod Zemí

    No.: 14

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 11. 2024 16:13

    litografie, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 53/55

    Current price: 200 CZK (9 €)