Jan Hrubý

  • Jan Hrubý

    Lebka

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:24

    litografie, 20 x 10,5 cm, sign. PD Jan Hrubý, č. 14/70, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)