Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Pentagram

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:48

    litografie, 2023, 47,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 11/53, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:49

    litografie, 2023, 59,5 x 46,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 4/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:50

    litografie, 2022, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2022, č. 4/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíční svit

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:51

    litografie, 2023, 60 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 44/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka II

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:35

    litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, žák prof. M. Rittsteina