Július Němčík
(1909-1986)
Přístav
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:29
litografie, 1977, 27 x 34 cm, sign. PD J. Němčík 77, rám, č. 22/33, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty a J. Obrovského
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)