Andrea Forsterová
(1958)Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Senát ČR, Tripolis, Mnichov aj.) Spolupracuje s architekty (Milunic, Hančl). Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium. Nyní vede své kurzy kresby a malby pro veřejnost.
Andrea Forsterová
Kočka
No.: 168Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:47
akryl, pastel, olej, plátno, 2024, 50 x 40 cm, sign. vzadu Forsterová 2024, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 15.000 CZK (625 €)