Xénia Hoffmeisterová
Nové zdroje
No.: 165Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:44
akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Xénia Hoffmeisterová
Labyrint
No.: 207Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:26
litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30
Current price: 4.500 CZK (188 €)