Xénia Hoffmeisterová
Nové zdroje
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:44
akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Xénia Hoffmeisterová
Labyrint
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:26
litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)