František Nedvěd
(1919)
Hlava klauna
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:17
olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)