Otto Placht
V duchu letu
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:36
olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)