Alena Anderlová
Indián
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:35
olej, plátno, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)