Salvador Dalí
No.: 37Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 10:36
litografie, 1971, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Liesler 71, rám, č. 162/200, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 1.200 CZK (50 €)
No.: 38Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 10:37
litografie, 1964, 33,5 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 64, rám, č. 101/200, mírně zažloutlý papír, na paspartě vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Associatio…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Nevěsta
No.: 47Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 10:46
tempera, běloba, papír nalepený na sololitu, 1959, 45 x 33 cm, sign. PD Liesler 1959, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. V…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani svléknout do naha
No.: 48Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 10:47
tempera, papír, 1961, 63 x 45 cm, sign. PU Liesler 61, na zadní straně popsáno autorem: Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani sléknout do naha., na zadní straně štítek s popisem, na malbě místy drobná škrábnutí, pasparta poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. …
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)