Salvador Dalí
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:36
litografie, 1971, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Liesler 71, rám, č. 162/200, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:37
litografie, 1964, 33,5 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 64, rám, č. 101/200, mírně zažloutlý papír, na paspartě vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Nevěsta
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:46
tempera, běloba, papír nalepený na sololitu, 1959, 45 x 33 cm, sign. PD Liesler 1959, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. V…
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani svléknout do naha
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:47
tempera, papír, 1961, 63 x 45 cm, sign. PU Liesler 61, na zadní straně popsáno autorem: Naši víru ovšem jste nemohli ani zastínit, ani sléknout do naha., na zadní straně štítek s popisem, na malbě místy drobná škrábnutí, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)