Albín Brunovský
(1935-1997)
Bella Italia III
No.: 31Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 10:30
lept, reliéfní tisk, 1969, 43 x 40 cm, sign. PD A. Brunovský 1969, č. 18/65, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Školu ukončil ro…
Current price: 9.000 CZK (375 €)