Vladimír Komárek
Zátiší s květinami a zrcadlem
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:08
olej, plátno, 1984, 69 x 88 cm, sign. PD V. Komárek 84, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…
Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)