Jitka Walterová
Kotě z Kocourkova
No.: 194Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:13
akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)