Jitka Walterová
Kotě z Kocourkova
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:13
akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)