Irena Křivánková
(1972)
Fragmenty
No.: 164Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:43
akryl, plátno, 2015, 30 x 30 cm, sign. vzadu I. Křivánková, Fakulta výtvarných umění v Brně,ak. mal. Miroslav Štolfa, prof. Jiří Načeradský
Current price: 5.500 CZK (230 €)