Karel Laštovka
(1938-1986)
Ruka
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:26
litografie, 65,5 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 67/100, flíčky na papíře, na levé straně natrženo, okraje papíru lehce pomačkané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Souznění
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:27
litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD K. Laštovka, papír lehce zažloutlý a ohmataný, na dvou místech lehce natržený, rožky papíru jsou ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze