Vlastimil Zábranský

  • Vlastimil Zábranský

    Zalévat?

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:41

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Těžká myšlenka, Svatební košile

    Položka č.: 163

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:42

    litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour…