Vlastimil Zábranský
Zalévat?
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:41
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vlastimil Zábranský
Těžká myšlenka, Svatební košile
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:42
litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour…