František Hodonský
Keř na břehu
No.: 41Auction price: 58.000 CZK (2.417 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 10:40
olej, plátno, 2017, 90 x 70 cm, sign. PD Hodonský, lišta, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální malb…
Current price: 58.000 CZK (2.417 €)