Gejza Angyal
(1888-1956)
Černý Kamen na Velké Fatře
No.: 206Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:25
litografie, 30,3 x 35 cm, sign. PD G. Angyal, Gejza Angyal byl malíř a grafik. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Budapešti. V roce 1910 získal diplom profesora kreslení. Byl členem Maďarské společnosti pro vědu, literaturu a umění v Bratislavě, od roku 1920 Jednoty výtvarných umělců Slovensk…
Current price: 2.000 CZK (84 €)