Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Lom na Rusavě
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:15
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Horská krajina
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:16
akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská