Neznámý autor (podle Rafaela)
Svatá rodina
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:17
olej, měděný podklad, pravděpodobně 19. století, 14 x 11,5 cm, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)