Michal Burget
(1975)
Roma
No.: 174Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:53
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Current price: 15.000 CZK (625 €)
(1975)
Roma