Rostislav Hudeček
(1916-?)
Chrámový žebrák
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:20
olej, dřevěná deska, 1937, 40 x 30,5 cm, sign. LD Hudeček R., sign. vzadu Hudeček Rostislav 1937, rám, přiložen doklad o koupi z roku 1997 Antikva nova Praga, vzadu popsáno
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)