Roman Křelina
(1966)
Mezi břízkami
No.: 170Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:49
akryl, plátno, 2022, 80 x 80 cm, sign. PD Křelina 22
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
(1966)
Mezi břízkami