Jan Zrzavý
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:05
tužka, papír, 3,5 x 4 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jan Zrzavý
Pastvina s ovcemi
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:06
tužka, papír, 1937, 10 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z. Doulting, 9. VIII. 37, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Jan Zrzavý
Hlava španěla
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:07
tužka, papír, 6 x 4 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jan Zrzavý
Vánoce
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:37
ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 56/200, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy,…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Zrzavý
Palma
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:38
litografie, 1920, 9,7 x 6,6 cm, PN značeno na kameni J.Z., rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)