Ludmila Jiřincová
Holčička s mašlí
No.: 116Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:55
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Polní kytice
No.: 117Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:56
litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ludmila Jiřincová
Květen
No.: 118Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:57
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Ludmila Jiřincová
Srpen
No.: 119Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:58
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)