Ludmila Jiřincová
Holčička s mašlí
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:55
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Polní kytice
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:56
litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ludmila Jiřincová
Květen
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:57
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Ludmila Jiřincová
Srpen
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:58
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)