Gennadij Alexandrov
Fibonnaciho spirála
No.: 211Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:30
lept, 2020, 32,6 x 32,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 6/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Gennadij Alexandrov
Modigliani
No.: 212Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:31
akvarel, monotyp ,papír, 56 x 75 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
No.: 213Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:32
akvarel, monotyp ,papír, 2018, 75,5 x 56 cm, sign. PD Alexandrov 18, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná