Gennadij Alexandrov
(1949)Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Gennadij Alexandrov
Fibonnaciho spirála
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:30
lept, 2020, 32,6 x 32,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 6/50, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Gennadij Alexandrov
Modigliani
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:31
akvarel, monotyp ,papír, 56 x 75 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:32
akvarel, monotyp ,papír, 2018, 75,5 x 56 cm, sign. PD Alexandrov 18, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.