Jan Chlup
(1985)
Žlutý expres
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 12:50
olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
(1985)
Žlutý expres