Vladimír Kafka
(1963-2018)
Myšlenkový útvar
No.: 182Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:01
kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno, 2003, 45,5 X 35,5 cm, sign. na zadní straně Vladimiír Kafka 2003, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)