Jan Skorka Lauko
(1966)
Postavíme chalupu
No.: 177Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:56
olej, plátno, 2014, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za r…
Current price: 8.000 CZK (334 €)