Zdeněk Raiser
Pražský podzim
No.: 176Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:55
olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser, napínací rám, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš neza…
Current price: 9.000 CZK (375 €)