Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Lomany u Frant. Lázní
No.: 88Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:27
akvarel. pastel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Krásný den ve Vlastiboři
No.: 89Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:28
akvarel. pastel, papír, 1981, 30 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Vlhavy
No.: 90Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 11:29
akvarel. pastel, papír, 1977, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní