Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Pátek 13.
No.: 137Auction price: 8.800 CZK (367 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:16
litografie, 1981, 29,8 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, rám, č. XII/XX, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, the d…
Current price: 8.800 CZK (367 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Ortel
No.: 138Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 12:17
litografie, 1990, 42 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 90, rám, č. 87/100, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, the dis…
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)